Bezpečné nakupovanie v internetovom obchode

Internetový obchod agatanabytok.sk prevádzkuje spoločnosť AGATA S.A., majiteľ poprednej siete veľkoplošných predajní s nábytkom a bytovými doplnkami v Poľsku. V našom internetovom obchode ponúkame nie len solídny nábytok do obývačky, detskej izby, spálne či jedálne, ale aj široký sortiment dekorácií a doplnkov pre vašu domácnosť. Okrem toho tu nájdete množstvo podnetov, tipov a dizajnových inšpirácii, vďaka ktorým si perfektne usporiadate svoju domácnosť. Ku každej objednávke v internetovom obchode zabezpečujeme bezpečnú dopravu a pohodlné spôsoby platby.

Pozrite sa, ako sa staráme o vašu bezpečnosť:

SSL certifikát

Vynakladáme maximálne úsilie, aby ste mohli bezpečne nakupovať v našom internetovom obchode. Vlastníme SSL certifikát, ktorý zabezpečuje bezpečné pripojenie k našej webovej stránke prostredníctvom protokolu HTTPS. Skôr ako začnete objednávať, uistite sa, že adresa webovej stránky začína https:// a pred ňou je ikona zatvoreného zámku.
SSL certifikát

Ochrana osobných údajov

Vaše súkromie je pre nás veľmi dôležité, a preto ochranu osobných údajov považujeme už roky za jednu z priorít nášho podnikania. Spracúvanie Vašich osobných údajov prebieha vždy v súlade s platnou legislatívou (vrátane GDPR). Každý používateľ našej webovej stránky je informovaný o podrobnostiach týkajúcich sa spracovania jeho osobných údajov, ako aj o právach, ktoré mu v tejto súvislosti patria. Dozveďte sa viac o tom, ako spracovávame vaše osobné údaje, Všetky informácie nájdete v časti Ochrana osobnych údajov.

Bezpečnosť platieb online

Elektronické platby v našom internetovom obchode sú podporované službou TrustPay, ktorá zaisťujú bezpečné a rýchle bezhotovostné transakcie. Viac o platbách v internetovom obchode agatanabytok.sk si môžete prečítať v záložke Spôsoby platby.

Ak máte akékoľvek návrhy, pochybnosti alebo pripomienky týkajúce sa bezpečnosti nakupovania v našom internetovom obchode - kontaktujte nás.