Hodiny

Zobraziť filtre
34 v tejto kategórii
×

Cena

od:
do:

Priemer

od: do:

Materiál

Farba

načítavanie produktov...

načítavanie produktov...

Pýtate sa, ako si skrášliť kuchyňu a dodať jej čaro? Určite jednou z ciest bude použitie nástenných hodín do kuchyne, ktoré dodajú vašej kuchyni eleganciu. Zvyčajne sú kuchynské hodiny menšie ako tie, ktoré si vyberiete do obývačky. Spravidla majú plniť praktickú funkciu, teda ukazovať koľko je hodín. Nejedna dáma či pán domu často pri varení stráca pojem o čase. Najmä vtedy, keď očakávajú hostí alebo plánujú každú chvíľu opustiť dom, je dôležité vedieť, koľko času ubehlo od ich vstupu do kuchyne. Kuchynské hodiny krásne poskytnú priestor vašej kuchyni a zároveň zabezpečia dochvíľnosť pri varených jedlách. Najmä hodiny na stenu sú najlepšie viditeľné z každého kúta miestnosti.

Klasické, moderné a vintage nástenné hodiny do obývačky

Okrem priestoru na stenu musíte pamätať na štýl týchto hodín. Farba, tvar a veľkosť závisí od vášho vkusu. Čoraz častejšie počujete o veľkých nástenných hodinách. Poskytujú originálny efekt a hodia sa do každého typu salónu. Moderné hodiny sa najlepšie hodia do čiernobielych priestorov, zatiaľ čo do viacfarebných priestorov je najžiadanejší vintage štýl. Hodiny sú tiež originálnym a praktickým nápadom na dekoráciu prázdnej steny v kúpeľni. Bude to mimoriadna dekorácia a pomôže nám kontrolovať čas kúpania, aby sa konečne skončil problém napríklad meškania do práce.

Ako si vybrať tie najlepšie nástenné hodiny pre váš domov a čo treba zvážiť?

V prvom prípade by nástenné hodiny do obývačky mali mať jasný tvar a mali by vystupovať oproti stene. Musíme si preto vybrať model s farbou, ktorá kontrastuje s okolím. Mal by byť tiež dostatočne veľký, aby jeho tvar „prevážil“ nad ostatnými vecami. Veľké hodiny nalepené svojpomocne na stenu pomocou priloženej šablóny sú v interiéri veľmi obľúbené. Výhodou tohto riešenia je možnosť individuálneho umiestnenia čísel, vďaka čomu vytvoríme hodiny dimenzované do interiéru. Nezabúdajte však, že príliš veľké hodiny môžu zahltiť miestnosť a príliš malé hodiny zmiznú v celom interiéri a len ťažko na nich odčítate aktuálny čas.

Prečítajte si viac>>

Porovnanie produktov

Pridajte min. 2 produkty na porovnanie.