Osvetlenie

Zatiaľ čo štýl a farebná schéma miestnosť definujú, je to práve osvetlenie, ktoré v konečnom dôsledku určuje náladu a vytvára atmosféru. Vyberte si preto svietidlá, ktoré v sebe spájajú nadčasový šarm, moderný pôvab a potrebnú funkčnosť.

Osvetlenie – široký výber svietidiel, lámp a lustrov

Výber správneho osvetlenia pre rôzne miestnosti vo vašej domácnosti môže byť komplikovaný. Sú tu jasné alebo tlmené svetlá, závesné, nástenné alebo stropné svietidlá, lustre, či dokonca LED svetlá. Veľa času a úsilia vynaložíte práve na výber dokonalých svetiel, ktoré sú vhodné pre vás a pre vybraný priestor. Musíte sa napríklad uistiť, že ste si vybrali svetlá, ktoré sú funkčné, no zároveň predstavujú štýlový prvok, ktorý miestnosti pridá na estetike a atmosfére. Jednoduché, ale moderné stropné svietidlá do obývačky napríklad nemôžete umiestniť do miestnosti plnej starožitného nábytku. Tieto, často industriálne svietidlá, sa budú hodiť viac do minimalistických interiérov, kde budú môcť vyniknúť.

Na čo sa zamerať pri výbere domáceho osvetlenia?

Pri výbere domáceho osvetlenia je potrebné zamerať sa najmä na funkčnosť a atmosféru. Niektoré izby potrebujú viac svetla, ako iné. Dobrou správou je, že u nás nájdete svietidlá do každej izby a na každú príležitosť, či už je to čítanie alebo relax. Ak uprednostňujete nové trendy, môžete si pozrieť naše novinky, ktoré pravidelne dopĺňame. Ak u vás zase rozhoduje cena, môžete využiť naše zľavy alebo dopravu zdarma. Produkty sú radené do kategórií, čo umožňuje jednoduchšiu orientáciu medzi rôznymi druhmi osvetlenia. Väčšina svietidiel je tiež skladom, takže ich môžete mať doma takmer bez čakania.

Ako si vybrať štýl osvetlenia pre interiér vášho domu alebo bytu?

Obývacia izba je ako stvorená na zábavu alebo relax. Budete preto chcieť mať voľbu jasného svetla, keď to bude potrebné, ale tiež jemného osvetlenia, pri ktorom si môžete v prítmí vypiť pohár vína. Samostatne stojace svietidlá, stolové lampy a svietniky budú v tomto prípade dobrou voľbou, rovnako ako lustre a dizajnové svietidlá. Jedáleň zase potrebuje dostatočne jasné svetlo, aby ste mohli pohodlne konverzovať a jesť. Umiestnite preto luster priamo do stredu jedálenského stola. Vybrať vhodné svietidlá do kuchyne je rovnako náročné. V určitých miestach kuchyne totiž potrebujete viac svetla, preto stavte napríklad na závesné svietidlá, ktoré môžete umiestniť v izbe podľa vašej potreby. Spálňa potrebuje teplé osvetlenie. Svietidlá do spálne preto umiestnite tak, aby ste mohli pohodlne čítať alebo sledovať televíziu so zapnutou lampou bez toho, aby vás to rušilo.
Bezpečnosť
Pri nakupovaní v našom obchode sa môžete cítiť pokojne. Poskytujeme certifikát SSL, ochranu údajov a bezpečnosť platieb.
Viac
Platby
Vyberte si pre vás najlepšiu možnosť platby - online alebo na dobierku.
Viac
Doručenie domov
Náklady na doručenie sú transparentné a vždy zahŕňajú dovoz zakúpeného tovaru k vám domov.
Viac
Novinky
Každý mesiac pribúdajú v našom obchode stovky nových produktov - nábytok a doplnky v rôznych štýloch, ktoré sa hodia do každého interiéru.
Viac
Obchod s tradíciami
Sme veľká, neustále rastúca poľská nábytkárska spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 70 rokov.
Vice
Inšpirácie
U nás nájdete kreatívne nápady, ktoré vám pomôžu zariadiť celý váš domov - od A po Z.
Vice