Bytové doplnky

Skutočný domov tvoria ľudia, nie nábytok a doplnky. Atmosféru však čiastočne vytvára aj interiérový dizajn, preto sa oplatí postarať sa o správne bytové doplnky a dekorácie, vďaka ktorým budú naše štyri kúty domu čo najpriateľskejšie a najútulnejšie. Nemáte nápad, ako si zariadiť domáci priestor, aby bol práve taký?

Dekorácie a svetelné doplnky – pre atmosféru a prostredie

Správne osvetlenie vášho domova je niečo, čím treba začať. Keď padne tma, bez dobrého osvetlenia je veľmi ťažké alebo dokonca nebezpečné vykonávať aj tie najjednoduchšie úlohy. V našom obchode nájdete osvetlenie pre každý interiér a môžete si vybrať z takých návrhov, ako sú: stropné svietidlá, závesné svietidlá, stojacie lampy, stolové lampy a iné. Vďaka nim si vytvoríte optimálne podmienky na prácu a štúdium alebo relaxáciu.

Útulné doplnky a dekorácie – textil

Textil a koberce sú výrobky, ktorými môžete otepliť svoj interiér. Od moderných kobercov a koberčekov až po prikrývky a vankúše zo zdravotne nezávadných materiálov, prikrývky príjemné na dotyk, obliečky na vankúše a dekoračné vankúše, ako aj deky a prehozy – máme všetko, čo potrebujete na to, aby ste si vyzdobili svoj domov a dodali mu útulnosť. Či už hľadáte bytové doplnky vo francúzskom štýle alebo napr. Americkom – v Agate určite nájdete niečo podľa svojho vkusu.

Dekorácie a doplnky do každej miestnosti

V našom obchode nájdete všetky bytové doplnky, ktoré potrebujete do svojho domova, či už do kúpeľne alebo kuchyne. V sekcii kuchynského vybavenia sme na jednom mieste zhromaždili všetky bytové dekorácie užitočné na varenie, ako sú hrnce a panvice, formy a príslušenstvo na pečenie, nože a mnohé ďalšie nepostrádateľné drobnosti. Rovnako rozsiahla je aj sekcia kúpeľňového vybavenia, v ktorej nájdete množstvo kúpeľňových predložiek, uterákov, kúpeľňových košov, dávkovačov, mydelničiek, stojanov na uteráky a ďalších drobných, ale veľmi dôležitých výrobkov.
Bezpečnosť
Pri nakupovaní v našom obchode sa môžete cítiť pokojne. Poskytujeme certifikát SSL, ochranu údajov a bezpečnosť platieb.
Viac
Platby
Vyberte si pre vás najlepšiu možnosť platby - online alebo na dobierku.
Viac
Doručenie domov
Náklady na doručenie sú transparentné a vždy zahŕňajú dovoz zakúpeného tovaru k vám domov.
Viac
Novinky
Každý mesiac pribúdajú v našom obchode stovky nových produktov - nábytok a doplnky v rôznych štýloch, ktoré sa hodia do každého interiéru.
Viac
Obchod s tradíciami
Sme veľká, neustále rastúca poľská nábytkárska spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 70 rokov.
Vice
Inšpirácie
U nás nájdete kreatívne nápady, ktoré vám pomôžu zariadiť celý váš domov - od A po Z.
Vice