Koberce

417 v tejto kategórii

Koberce

Koberce s nízkym vlasom

Koberce Shaggy

Detské koberce

Koberce vhodné na pranie v práčke

Luxusné koberce

Vonkajšie koberce

Koberčeky

Behúne

Kúpeľňové predložky

Rohožky

Behúne do kuchyne

Koberce

Hľadáte niečo, čo ozdobí vašu kúpeľňu a dodá jej čaro? Nad všetkým sú to luxusné kusové koberce do obývačky, ake vnesú do miestnosti modernosť. Nepoužívajú sa len vďaka svojím praktickým, ale aj kvôli estetickým vlastnostiam. Výhodou kobercov je, že sú ľahko čistiteľné. Mnoho z nich tiež disponuje protišmykovou spodnou vrstvou. Vďaka nej perfektne drží na svojom mieste na podlahe.

Koberce – doplnok a dekorácia každej miestnosti

Koberec je zvyčajne základným prvkom vzhľadu našich domácností, preto je jeho výber mimoriadne dôležitý. Koberec musí spĺňať požiadavky na farbu a kvalitu a zároveň odrážať Vašu osobnosť a pocit, náladu miestnosti.

Typy kobercov – pre odvážnych, tých, ktorí milujú klasiku a hľadajú niečo vintage

Milujete kreatívne handmade nápady v interiéri vášho domova? Pri hľadaní dokonalých bytových doplnkov môžete nájsť ručne tkané koberce. Koberce sú dostupné v rôznych farbách, tvaroch, vzoroch a materiáloch. Je tiež dôležité vedieť, v ktorej miestnosti by mal byť takýto koberec umiestnený. Čistenie kobercov na ruky je mimoriadne komplikované, a preto určite nebudu v kategórii detských kobercov ani kobercov do kuchyne.

Ako správne vybrať veľkosť koberca do každej miestnosti?

Jednou z najťažších úloh je výber správnej veľkosti koberca. Veľkosť miestnosti a usporiadanie nábytku ovplyvňujú veľkosť koberca. To platí aj pre motív či vzor koberca. To, čo tu bude pre nás dôležité, veľkosť úmerne ovplyvňuje cenu koberca. V každom prípade stojí za to pozrieť sa online, kde nájdete nejaké fotografie pre inšpiráciu alebo navštíviť časopisy o interiérovom dizajne. Ak je jeden veľký koberec príliš drahý, skúste niekoľko menších kobercov. Dobre zvolený koberec na správnom mieste môže vytvoriť útulnú atmosféru a vyvolať určitý typ záujmu o váš domov. Nič nespája priestor v miestnosti tak ako koberec. Koberec má navyše dekoratívnu funkciu a má veľký vplyv na vzhľad a pohodu celej miestnosti. V niektorých prípadoch je tiež praktické zabrániť sklznutiu. Kúpa koberca ale nie je lacná záležitosť, takže jeho výberu budete musieť určite venovať viac času.