Koberce

Hľadáte niečo, čo ozdobí vašu kúpeľňu a dodá jej čaro? Nad všetkým sú to luxusné kusové koberce do obývačky, ake vnesú do miestnosti modernosť. Nepoužívajú sa len vďaka svojím praktickým, ale aj kvôli estetickým vlastnostiam. Výhodou kobercov je, že sú ľahko čistiteľné. Mnoho z nich tiež disponuje protišmykovou spodnou vrstvou. Vďaka nej perfektne drží na svojom mieste na podlahe.

Koberce – doplnok a dekorácia každej miestnosti

Koberec je zvyčajne základným prvkom vzhľadu našich domácností, preto je jeho výber mimoriadne dôležitý. Koberec musí spĺňať požiadavky na farbu a kvalitu a zároveň odrážať Vašu osobnosť a pocit, náladu miestnosti.

Typy kobercov – pre odvážnych, tých, ktorí milujú klasiku a hľadajú niečo vintage

Milujete kreatívne handmade nápady v interiéri vášho domova? Pri hľadaní dokonalých bytových doplnkov môžete nájsť ručne tkané koberce. Koberce sú dostupné v rôznych farbách, tvaroch, vzoroch a materiáloch. Je tiež dôležité vedieť, v ktorej miestnosti by mal byť takýto koberec umiestnený. Čistenie kobercov na ruky je mimoriadne komplikované, a preto určite nebudu v kategórii detských kobercov ani kobercov do kuchyne.

Ako správne vybrať veľkosť koberca do každej miestnosti?

Jednou z najťažších úloh je výber správnej veľkosti koberca. Veľkosť miestnosti a usporiadanie nábytku ovplyvňujú veľkosť koberca. To platí aj pre motív či vzor koberca. To, čo tu bude pre nás dôležité, veľkosť úmerne ovplyvňuje cenu koberca. V každom prípade stojí za to pozrieť sa online, kde nájdete nejaké fotografie pre inšpiráciu alebo navštíviť časopisy o interiérovom dizajne. Ak je jeden veľký koberec príliš drahý, skúste niekoľko menších kobercov. Dobre zvolený koberec na správnom mieste môže vytvoriť útulnú atmosféru a vyvolať určitý typ záujmu o váš domov. Nič nespája priestor v miestnosti tak ako koberec. Koberec má navyše dekoratívnu funkciu a má veľký vplyv na vzhľad a pohodu celej miestnosti. V niektorých prípadoch je tiež praktické zabrániť sklznutiu. Kúpa koberca ale nie je lacná záležitosť, takže jeho výberu budete musieť určite venovať viac času.
Bezpečnosť
Pri nakupovaní v našom obchode sa môžete cítiť pokojne. Poskytujeme certifikát SSL, ochranu údajov a bezpečnosť platieb.
Viac
Platby
Vyberte si pre vás najlepšiu možnosť platby - online alebo na dobierku.
Viac
Doručenie domov
Náklady na doručenie sú transparentné a vždy zahŕňajú dovoz zakúpeného tovaru k vám domov.
Viac
Novinky
Každý mesiac pribúdajú v našom obchode stovky nových produktov - nábytok a doplnky v rôznych štýloch, ktoré sa hodia do každého interiéru.
Viac
Obchod s tradíciami
Sme veľká, neustále rastúca poľská nábytkárska spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 70 rokov.
Vice
Inšpirácie
U nás nájdete kreatívne nápady, ktoré vám pomôžu zariadiť celý váš domov - od A po Z.
Vice