Lampa – má veľa mien
MODNÉ GUĽE

Súčasne sú guľaté lampy jedným z najhorúcejších trendov interiérového dizajnu. Prekvapia vás farbami, formou a tým, že sa hodia ku každému štýlu. Pozoruhodné sú najmä lampy inšpirované vedeckým svetom, ktorých tvary nadväzujú na tvary molekúl.

ORIGINÁLNE TVARY

Originálne interiéry si vyžadujú neštandardné riešenia. Čo by ste povedali na lampu s tienidlom v tvare skaly, lúčov alebo vyrobenú z kovovej mriežky? Všetko je možné! Mimoriadne tvary našich svietidiel sú čerešničkou na torte v každej miestnosti a dodajú jej jedinečný charakter.

MODERNÉ LED SVIETIDLÁ

Úsporné svietidlá nemusia byť nudné! Nechajte sa prekvapiť a pozrite si LED svietidlá, ktoré máme v našej ponuke, napr.: jednoduché nástenné svietidlá, industriálne lampy či LED svietidlá v štýle glamour. Nielen pekne vyzerajú, ale vďaka dlhej životnosti a minimálnej spotrebe elektrickej energie predstavujú odpoveď na rastúce ceny elektriny.

NADČASOVÉ AKO KRIŠTÁL

Luxusný a elegantný – taký bude interiér vášho bytu, keď v nim zavesíte svietidlá so sklenenými krištáľmi. Zažívajú skutočnú renesanciu - zo šľachtických palácov do moderných bytov prišli v modernom prevedení. Dnes už nemusíte mať preplnenú peňaženku, aby ste sa z nich tešili - vyberte si modely s príveskami z priehľadných materiálov a budete prekvapení aj efektom aj cenou!