Formulár na odstúpenie od zmluvy uzavretej na diaľku

Platí pre online nákupy

Pred vyplnením formulára si prečítajte nasledujúce informácie


Ak ste spotrebiteľ, máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru, a to bez udania dôvodu. Právo na odstúpenie od zmluvy je možné uplatniť vyplnením nižšie uvedeného formulára. Ak využijete túto možnosť, potvrdenie o odstúpení od zmluvy Vám zašleme e-mailom.


Tovar zakúpený s možnosťou doručenia na uvedenú adresu zašlite späť na vlastné náklady na adresu: AGATA S.A., Magazyn Centralny - Brama 1, Majków Duży 6B, 97-371 Wola Krzysztoporska, Poľsko (pokyny týkajúce sa správneho odoslania nájdete nižšie).


 
Peniaze vám vrátime na účet alebo rovnakým spôsobom, akým ste zaplatili.


Produkty zo všetkých kategórií sú vratné a spôsob ich odoslania späť je ľubovoľný (závisí výlučne od Vás). Ak však tovar, ktorý vraciate patrí do kategórie nábytok, odporúčame využiť služby odbornej firmy špecializovanej na prepravu tohto druhu tovaru. 

Pred odoslaním vráteného tovaru nezabudnite tovar riadne chrániť pred prípadným poškodením.

Viac informácií o práve na odstúpenie od zmluvy a postupe vrátenia nájdete tu

Spracovateľom osobných údajov uvedených vo vyššie uvedenom formulári je spoločnosť Agata S.A. so sídlom v Katoviciach. Vami poskytnuté osobné údaje môžu byť spracované na účely: poskytovania informácií o produktoch, službách a akciách ponúkaných spoločnosťou Agata S.A., KRS: 0000037615, REGON 272241916. Podrobnosti o spracovaní spracovaní osobných údajov nájdete v časti o Zásady ochrany osobných údajov.