Kávové súpravy

Zobraziť filtre
5 v tejto kategórii
Filtrovať
×

Cena

od:
do:

Farba

Počet kusov v súprave

kategórii

Vymazať filtre Vymazať filtre
ZĽAVA 20%
23,99
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: Najnižšia cena: 29,99

Normálna cena: 29,99

Dostupný - príprava zásielky do 3 dní + doprava

DOPRAVA ZADARMO
109,-

Dostupný - príprava zásielky do 3 dní + doprava

Kávová súprava porcelánová SIGN GOLD, 14-dielna
 
DOPRAVA ZADARMO
55,-

Dostupný - príprava zásielky do 3 dní + doprava

DOPRAVA ZADARMO
85,-

Dostupný - príprava zásielky do 3 dní + doprava

načítavanie produktov...

načítavanie produktov...

Stretnutie priateľov alebo rodiny si vyžaduje vhodné prostredie. Preto je vhodné nielen poskytnúť zaujímavé témy na rozhovor, ale tiež podávať hosťom ich obľúbené nápoje pomocou jedinečného kávového setu. Ten zvyčajne pozostáva z elegantných šálok s podšálkami a porcelánovej alebo keramickej kanvice. Často ich dopĺňajú cukorničky a mliečniky. S takouto súpravou je oveľa jednoduchšie urobiť z popíjania kávy alebo čaju rituál. V našom sortimente nájdete množstvo kávových servisov s rôznym počtom prvkov.

Káva alebo čaj – krásne kávové servisy

Raňajky, popoludňajšia prestávka, stretnutie s priateľmi – káva alebo čaj nás často sprevádzajú počas týchto chvíľ. A káva chutí lepšie, keď sa podáva v elegantnej šálke. Nejde ani tak o estetiku, ako o atmosféru, ktorá sa pri pití vytvára. Spojenie správnych doplnkov, šálky, čajníka, cukorničky, šľahačky a tanierikov vytvára slávnostnú atmosféru takých drobných každodenných činností, ako je ranná šálka čaju.

Kávové servisy v rôznych štýloch

V reakcii na očakávania zákazníkov sme obohatili náš sortiment o moderné kávové servisy, ako aj o kávové a čajové súpravy a džbány s jedinečným dekorom. Vďaka tomu je ponuka rozmanitá a každý si v nej nájde súpravu pre seba. Navrhované súpravy sú vhodné na každodenné používanie, na špeciálne príležitosti aj ako elegantný darček. Odporúčame všetkým, ktorí dbajú na starostlivé spracovanie a kvalitu použitých materiálov, aby sa oboznámili s ponukou výrobkov.

Na čo sa zamerať pri výbere kávového servisu?

Pri výbere vysnívaného kávového servisu by ste sa mali v prvom rade riadiť svojimi individuálnymi dizajnovými preferenciami. Nemožno však zabúdať na to, že dizajn by mal korešpondovať aj s usporiadaním obývacej izby alebo jedálne. Ak má miestnosť tradičný a klasický štýl, najlepší je biely nadčasový porcelánový kávový servis. Ak sa rozhodnete pre bielu farbu a nenáročnú formu, získate pomerne univerzálnu súpravu, ktorá sa hodí do širokého spektra interiérov. Ak je však váš interiér trochu extravagantnejší, môžete porozmýšľať o neštandardných tvaroch a farbách. Takéto servisy môžu zatraktívniť stretnutie pri káve, ako aj ozdobiť miestnosť, ak sú umiestnené za presklenou vitrínou.

Prečítajte si viac>>

Porovnanie produktov

Pridajte min. 2 produkty na porovnanie.