Poschodové postele

Zobraziť filtre
5 v tejto kategórii
×

Cena

od:
do:

Šírka

od: do:

Výška

od: do:

Farba

Úložný priestor

Spacia plocha

načítavanie produktov...

načítavanie produktov...

Poschodové postele nie sú vyrobené len výhradne do detských izieb. Zatiaľ čo deti ich považujú za zábavné – najmä lezenie hore a dole – existuje kúzlo, ktoré poschodové postele môžu priniesť aj dospelým. Sú to praktické, pohodlné a priestorovo úsporné riešenia pre malé miestnosti.

Poschodová posteľ – pohodlná možnosť pre vašu detskú izbu

Poschodové postele sú už desaťročia mimoriadne obľúbenou možnosťou, a to najmä vďaka ich praktickému dizajnu, ktorý šetrí priestor. V posledných rokoch sa ale poschodové postele vyvinuli a ponúkajú viac ako len výhody dvoch postelí v jednom lôžkovom priestore. Na trhu nájdete široký sortiment poschodových postelí s dreveným rámom v tradičnom i modernom štýle, ktoré sú vyrobené z rôznych vysokokvalitných drevených materiálov. Tieto kúsky sú dnes navrhnuté tak, aby vyhovovali moderným deťom a tínedžerom, či už študujú, hrajú sa, alebo pozerajú filmy.

Ako zakomponovať poschodovú posteľ do vašej izby?

Spôsobov, ako zakomponovať poschodovú posteľ do interiéru, je naozaj mnoho. Vyzdobte napríklad poschodové postele v hosťovskej izbe mini schodiskom, ktoré slúži ako ústredný bod miestnosti. Alebo maximalizujte využitie priestoru umiestnením poschodových postelí priamo do steny. Môžete tiež nechať farebný alebo krásny dubový drevený rám žiariť a vyniknúť tým, že ho umiestnite doprostred bielej izby, ako ostrovček. Ak si nie ste istí, ako zariadiť hosťovskú izbu, siahnite po pastelových odtieňoch. Predstavte si zmes jemnej zelenej, dymovej šedej a čistej bielej. Dôležité je, aby vaša poschodová posteľ ladila s celkovou výzdobou izby, vrátane akéhokoľvek nábytku, ktorý už sa v miestnosti nachádza.

Typy poschodových postelí – ako si vybrať tú najlepšiu?

Poschodové postele sú skvelou voľbou pre detskú izbu, klasickú spálňu alebo hosťovskú izbu. Ak však chcete vylepšiť priestor týmto dizajnovým kúskom, pred hľadaním tej správnej postele je potrebné zvážiť niekoľko vecí. Uistite sa, že poschodová posteľ, ktorú si vyberiete, je pevná a má správnu veľkosť, aby sa zmestila do dispozície vašej izby. Po zvážení týchto premenných si naplánujte, ako bude vaša poschodová posteľ ladiť s celkovou estetikou miestnosti. Vybrať si môžete z obrovského množstva rôznych druhov poschodových postelí – v ponuke nájdete multifunkčné poschodové postele, poschodové postele pre študentov, detské poschodové postele, alebo dokonca najpredávanejšie poschodové postele s písacím stolom. Väčšina produktov je skladom, a preto bez ohľadu na to, aký typ postele si vyberiete, môžete ju mať doma v rôznom prevedení v priebehu niekoľkých dní ale týždňov.

Prečítajte si viac>>

Porovnanie produktov

Pridajte min. 2 produkty na porovnanie.